III NIEDZIELA ADWENTU - 15.12.2019

1) Dzisiaj Msze św.: 7.00, 9.00,.

2) W poniedziałek rozpoczęcie Nowenny do Dzieciątka Jezus.

3) W środę z powodu Spowiedzi dekanalnej Adwentowej, Nowenna do MBNP połączona z Nowenną do Dzieciątka Jezus i Msza św. o godz. 7.00.

4) W czwartek, Spowiedź Adwentowa, która będzie trwała od godz. 15.00 do 18.00. Przerwa w spowiedzi będzie od godz. 16.30 do 17.00.

Zapraszamy wszystkich Parafian do skorzystania z Sakramentu Pokuty w Parafii i udzielenia pomocy w dowozie tym, którzy mają jakieś trudności z przybyciem na spowiedź św.

W czwartek o godz. 14.00 wyjazd kapłana do chorych w Parafii przed świętami. Bardzo proszę o zgłaszanie chorych - dzisiaj po Mszach św. (nie trzeba zgłaszać pierwszo-piątkowych).

5) W sobotę o godz. 7.30 Msza św. Roratnia połączona z Nowenną do Dzieciątka Jezus.

6) W następną niedzielę, czwartą Adwentu, Msze św. o godz. 7.00; 9.00 i 11.00.

Jeszcze raz serdecznie zachęcamy wszystkich do udziału w roratach szczególnie dzieci… Przed roratami Godzinki do MBNP…

7) Do sprzątania kościoła na niedzielę bardzo serdecznie proszę, P: Pawła Wójcika i Mariolę Włudyka.

8) Z powodu tego, iż kościół jest już ogrzewany prosimy o zamykanie drzwi, nie wyłączanie grzejników i nie opieranie się o nie, aby nie przypalić ubrania.

9) Referat Misyjny Diecezji Tarnowskiej składa serdeczne podziękowania członkiniom Róży P. Elżbiety Knapik za ofiarę  na Papieskie Dzieło Rozkrzewiania Wiary.

Wczoraj odbył się pogrzeb śp. Heleny Łabuz - polećmy Jej duszę Bożemu Miłosierdziu

Intencje Mszy Świętych

16.12 – 22.12.2019

+ Marii, Jana, Aleksandra, Kazimierza Wójcik

W int. Bogu wiadomej

+ Lesława Stolarz 20 R+

+ Józefy i Michała Wójcik

+ Stanisława z okazji urodzin i Zuzanny Wójcik

+ Krystyny Bartosik z int. Bolesława i Anny z Krakowa

+ Krystyny Bartosik z int. Rodziny Filipowiczów

+ Jana, Bronisława, Genowefy Gaj

+ Zofii Falkowskiej 2 R+ z int. męża

+ Zofii Falkowskiej 2 R+ z int. syna Józefa z Rodziną

+ Bolesława Kwieka i zmarłych Rodziców Adama i Stanisławy

+ Władysławy Cygan 2 R+

W int. Parafian

+ Marii 11 R+, Antoniego, Jerzego i Ryszarda Mruk

+ Katarzyny Robak 10 R+ z int. syna Jana z Rodziną

+ Klementyny Drogoś 19 R+ i Jana Manijaka

Trwają: Msze św. Gregoriańskie za śp. Marię Knapik poza Parafią.