OFIAROWANIE PAŃSKIE – IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 2.02.2020

1) W dzisiejszą niedzielę, pierwszą miesiąca, stanową, adoracyjną.

Msze Św. o godz. 7.00 a po niej zmiana tajemnic różańcowych dla matek i niewiast, 9.00 i  11.00 po niej zmiana tajemnic różańcowych dla ojców i mężczyzn.

2) Jutro, w poniedziałek, wspomnienie św. Błażeja.

W ten dzień błogosławieństwo  gardła i poświęcenie chleba, wina i owoców.

3) W środę wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy.

Po Mszy św. poświęcenie wody i chleba ku czci św. Agaty.

Od godz. 15.00 okazja do Spowiedzi św. przed pierwszym piątkiem miesiąca .

Zapraszamy wszystkich: dzieci, młodzież i dorosłych.

O  godz. 16.00 Nowenna do MBNP i Msza św.

4) W czwartek, pierwszy miesiąca, wspomnienie Św. męczenników Pawła Miki i towarzyszy. Modlimy się o świętość duchowieństwa i o nowe powołania.

W ten dzień modlimy się także w intencjach Ks. Bp. Leszka Leszkiewicza z okazji 4 rocznicy święceń biskupich.

5) W piątek, pierwszy miesiąca, Msze św. będą o godz. 7.00; i o godz. 16.00 - zmiana tajemnic różańcowych dla dzieci należących do PDMD, zmiana stacji Żywej Drogi Krzyżowej i zbiórka ofiar na misje.

Okazja do Spowiedzi od godz. 15.00.

Wyjazd kapłana do chorych o godz. 8.30.

Od tego miesiąca w każdy pierwszy piątek zapraszamy na prywatna adorację Najświętszego Sakramentu od godziny 15.00. Zakończona będzie koronką do Bożego miłosierdzia oraz nabożeństwem pierwszo-piątkowym.

6) W następną niedzielę, rozpoczynamy 40 godzinne nabożeństwo, przygotowujące nas do zbliżającego się już Okresu Wielkiego Postu, które będzie trwało przez 3 kolejne niedziele, polegające na Uroczystym Wystawieniu Najświętszego Sakramentu w Monstrancji oraz adoracji wspólnej i prywatnej.

Prymaria o godz.7.00 a po niej adoracja prywatna do godz. 9.00. O godz. 9.00 Wotywa i adoracja prywatna do godz.11.00, zaś o godz. 11.00 Suma.  Na adorację prywatną uczestników Sumy zapraszamy przynajmniej pół godziny wcześniej).

7) Do sprzątania kościoła serdecznie proszę P. Marię Szczepanik i Zofię Kwaśnik-Dukała.

Intencje Mszy Świętych

3.02. – 9.02.2020

+ Joanny Potępa i zmarłych z Rodzin

+ Władysława Jakubca z int. Barbary Kotula

+ Marii 13 R+ i Edwarda Cieśli

+ Władysława Jakubca z int. Rodziny Drożdżów z Chrzanowa

+ Ryszarda Gniadka 19 R+ z int. syna z żoną i dziećmi

+ Władysława Jakubca z int. Rodziny Knapików z Rudawy

Podziękowanie z łaski w starym roku z prośbą o bł. Boże, opiekę NMP i zdrowie dla Rodziny Piątków

+ Władysława Jakubca z int. Heleny Wojtas

W int. Bogu wiadomej

+ Bronisława, Wojciecha i Józefy Gniadek

I.

+ Stanisławy, Stanisława, Władysława, Jana Wróbel i Rodziców z obu stron

II.

+ Władysława Jakubca z int. siostry Anny i chrześnika Grzegorza

I.

Dziękczynno – błagalna dla całej Rodziny

II.

+ Ignacego Potępy 20 R+

+ Franciszka Maniaka 3 R+ z int. żony

W intencji Parafian

Trwają poza Parafią - Msze św. gregoriańskie za śp. Władysława Potępę z Podlesia.