VI NIEDZIELA ZWYKŁA - 16.02.2020

1) W dzisiejszą  niedzielę, rozpoczęcie 40 godz. nabożeństwa, przygotowującego nas do zbliżającego się czasu Wielkiego Postu: Prymaria o godz.7.00, a po niej adoracja prywatna do godz. 9.00. O godz. 9.00 Wotywa i prywatna do godz.11.00, zaś o godz. 11.00 Suma. (Na adorację prywatną uczestników Sumy zapraszamy przynajmniej pół godziny wcześniej).

2) Jak było zapowiadane w ubiegłą niedzielę,  dzisiaj po wszystkich Mszach świętych Szkolne Koło Wolontariatu działające przy Szkole Podstawowej w Zakliczynie będzie zbierać pieniądze na rzecz dzieci nieuleczalnie chorych, by w ten sposób, wesprzeć, darem serca Małopolskie Hospicjum dla Dzieci.

3) W środę o godz. 16.00 Nowenna do MBNP i Msza św.

4) W sobotę, święto Katedry św. Piotra, Apostoła. Msza św. o godz. 7.30.

5) W następną niedzielę - kolejną niedzielę synodalną - zakończenie 40 - godzinnego nabożeństwa. Prymaria o godz. 7.00, po niej adoracja prywatna do Mszy św. o godz. 9.00. Po Mszy św. o godz. 9.00 znów prywatna do godz. 11.00. O godz.11.00 zakończenie adoracji uroczystym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem a następnie Suma.  (Na adorację prywatną uczestników Sumy zapraszam przynajmniej pół godziny wcześniej). Z racji ostatniej niedzieli miesiąca będzie tzw. Składka inwestycyjna.

6) Do sprzątania kościoła na niedzielę bardzo serdecznie proszę: P. Alinę Oleksyk i Bogumiłę Sochę.

7) Dyrektor Szkoły Podstawowej w Brzozowej ogłasza zapisy do oddziału przedszkolnego, kontynuacji edukacji przedszkolnej oraz zapisów do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w Brzozowej. Zapisów można dokonać w sekretariacie Szkoły Podstawowej w Brzozowej w dniach od 17 luty do 27 lutego, codziennie w godzinach od 7.00 do 8.50.

8) Referat Misyjny Diecezji Tarnowskiej składa serdeczne Bóg zapłać na PDRW.

9) Bardzo się cieszymy i gratulujemy tego, że lektorzy starsi we wczorajszych  rejonowych rozgrywkach w piłkę nożna halową w Bobowej zajęli II miejsce i awansowali do etapu diecezjalnego, natomiast lektorzy młodsi zajęli miejsce IV. Dziękujemy zawodnikom, rodzicom i bardzo serdecznie opiekunowi grup i trenerowi Panu Dyrektorowi Szkoły w Brzozowej.

Intencje Mszy Świętych

17.02. – 23.02.2020

+ Władysława Jasnochy, Jadwigi i Władysława Wójcik

+ Władysława Potępy z int. wnuka Wojciecha

+ Marii Zygadło z int. męża i syna

II.

+ Marii Świderskiej (greg.)

+ Edwarda Gawlika 16 R+

+ Władysława Potępy z int. córki Magdaleny z mężem

+ Klementyny Gniadek

+ Władysława Potępy z int. wnuka Michała

+ Antoniego Wójcika 10 R+

W int. Marlenki z okazji 7 rocznicy urodzin z int. ciotek

+ Adolfy i Franciszka Kiełtyka

+ Władysława Potępy z int. córki Marii

+ Adama Buchacza z int. Teresy Myszor

+ Józefa Bernasia 1 R+

W intencji Parafian

+ Józefy 11 R+ i Bronisława Sowy

Trwają poza Parafią - Msze św. gregoriańskie za śp. Władysława Potępę z Podlesia i za śp. Mateusza Kluka.