XIII Niedziela Zwykła - 27.07.2021

1) W dzisiejszą niedzielę: Prymaria o godz. 7.00, Wotywa o godz. 9.00, i Suma o godz. 11.00.

2) Jutro, wspomnienie św. Ireneusza biskupa i męczennika.

Rozpoczęły się wakacje, dlatego Msze Święte w dni powszednie będą o 7.30.

3) We wtorek, Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. będą o godz. 7.00; 9.00 i 18.00. Składka przeznaczona będzie na tzw. świętopietrze, czyli na potrzeby Ojca św.

4) W środę o godz. 18.00 Nowenna do MBNP i Msza św.

5) W czwartek, pierwszy miesiąca modlimy się o świętość powołanych i o nowe powołania do służby w Kościele.

6) W piątek, pierwszy miesiąca, Święto NMP Tuchowskiej. Trwa Odpust Tuchowski (szczegóły w gablocie). Msze św. w pierwszy piątek o godz. 7.00 i o godz.18.00. Od godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja prywatna do godz. 18.00, następnie nabożeństwo pierwszo-piątkowe, misyjne, ze zmianą stacji Żywych Dróg Krzyżowych, i zbiórką ofiar na misje i Msza św. Okazja do spowiedzi św. od godz. 17.00, zaś w pozostałe dni pół godziny przed nabożeństwami. Nie będzie wyjazdu kapłana do chorych.

7) W sobotę, pierwszą miesiąca w święto św. Tomasza Apostoła o godz. 7.00 Godzinki do MB, Różaniec przy wystawionym Najświętszym Sakramentem, rozważanie różańcowe i Msza św.

8) W następną niedzielę, pierwszą miesiąca, adoracyjną, stanową ze zmianą tajemnic różańcowych: Prymaria o godz. 7.00 (po niej zmiana tajemnic różańcowych dla matek i niewiast), Wotywa o godz. 9.00, i Suma o godz.11.00 (po niej, zmiana tajemnic różańcowych dla ojców i mężczyzn). Po Mszach św. zbiórka do puszek na poszkodowanych w czasie ostatnich burz.(Komunikat Ks. Biskupa).

9)Dziękujemy członkom POAK za pomoc w organizacji wczorajszego ogniska dla LSO i Scholi.

10) Do sprzątania kościoła na niedzielę bardzo serdecznie prosimy, P: Urszulę Zygadło i Andżelikę Gucwa.

Intencje Mszy Świętych - 27.06 – 4.07.2021

+ Władysław Potępa – z ok. Imienin

1. + Maria i Władysław Wójcik

2. W int. Parafian