XIV NIEDZIELA ZWYKŁA - 04.07.2021

1. W dzisiejszą niedzielę, pierwszą miesiąca, adoracyjną, stanową ze zmianą tajemnic różańcowych: Prymaria o godz. 7.00 (po niej zmiana tajemnic różańcowych dla matek i niewiast), Wotywa o godz. 9.00, i Suma o godz.11.00 (po niej zmiana tajemnic różańcowych dla ojców i mężczyzn). Jak prosił nas Ks. Biskup w Komunikacie tydzień temu, dzisiaj po Mszach św. zbiórka do puszek na poszkodowanych w czasie ostatnich burz, gradobicia i trąb powietrznych.
  2. We wtorek, wspomnienie bł. Matki Teresy Ledóchowskiej, dziewicy - Patronalne święto Apostolstwa Chorych.
  3. W środę, o godz.18.00, Msza św. i Nowenna do MBNP.
  4. W czwartek, wspomnienie św. Jana z Dukli, kapłana.
  5. W sobotę, Msza św. o godz. 7.30.
  6. W następną niedzielę Msze św. o godz. 7.00; 9.00 i 11.00. Składka będzie przeznaczona na nasze WSD w Tarnowie - jego rozwój i utrzymanie.

Uroczystość Odpustowa ku czci Matki Bożej Szkaplerznej będzie za dwa tygodnie czyli  18.07.2021r.

1. Do sprzątania kościoła na następną niedzielę, bardzo serdecznie prosimy, P: Krzysztofa i Mirosława Borowa.

Intencje Mszy Świętych - 4.07 – 11.07.2021

2. W int. Parafian - poza parafią

W int. Przemysława - z ok. 18 rocz. Ur. - z int. Rodziców i Rodzeństwa

Poza Parafią trwają Msze św. za + Jerzego Idzikowskiego

W Gościu Niedzielnym: Europa według Schumana - kandydata na ołtarze; Tolerancja, jako religia zastępcza; Bezpieczne rolnictwo - ciekawy dodatek; O tragedii pożaru w Nowej Białej;

W Małym Gościu Niedzielnym: Dumni z wiary; Fotosy piłkarzy z Euro; Wakacyjna naklejka.

W Niedzieli: Apostazja - to nie zawsze koniec; Przychodzi Kościół do młodych; Z karczmy na ołtarz; Komandos Pana Boga.

Na rozesłanie:  Umocnieni Bożym słowem i Jego Ciałem, wracajmy do naszych domów ze świadomością, że Pan idzie wraz z nami i przy naszym współudziale ciągle chce obchodzić okoliczne miejsca i głosić Dobrą Nowinę.

Podziękowanie Dyrektora Szkoły

Serdecznie dziękuję za udostępnienie sprzętu budowlanego i za prace wykonane przy zmianie lokalizacji szkolnego placu zabaw Panom: Dariuszowi Sosfie, Leszkowi  Gzylowi, Marianowi Socha, Krystianowi Legutki, Michałowi Jasnosze, Sebastianowi Knapikowi, Kazimierzowi Falkowskiemu, Pawłowi Kwiekowi. Dziękuję również Pani Grażynie Sosfie za przygotowany poczęstunek. Wszystkim Państwu składam wyrazy uznania za okazane zaangażowanie, profesjonalizm, sumienność oraz za poświęcenie czasu dla dobra społeczności szkolnej i sołeckiej.

Bolesław Buratowski