IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU R. B. 11. 03. 2018 R.

Moi Drodzy! Msza Święta jest spotkaniem z Jezusem. Takie doświadczenie Bożej łaski nie może pozostać bez wpływu na nasze ludzkie życie. Człowiek, który spotyka się z Panem, nie może się nie zmieniać. Prośmy Jezusa Chrystusa podczas tej Eucharystii i rozpoczynających się dzisiaj  Rekolekcji, - o zrozumienie, jak bardzo Bóg nas kocha, oraz, jak wielkim złem jest każdy grzech - i odrzućmy to zło w Rekolekcyjnej Spowiedzi św. już w najbliższą środę. Prośmy także o siły i natchnienia Ducha Świętego dla Ojca Rekolekcjonisty mgr Nataniela Marchwiany, Proboszcza i Gwardiana Parafii Klasztornej z Zakliczyna,  którego bardzo serdecznie witamy w naszej Parafii.

1. W dzisiejszą niedzielę, IV Wielkiego Postu: - 11.03 (zgłaszamy chorych, pojazd i pomoc)

7.00 - Msza św. z nauką ogólną dla wszystkich, a po niej

nauka stanowa dla wszystkich matek i niewiast.

9.30 - Msza św. dla młodzieży i pierwsza nauka rekolekcyjna dla nich.

11.00 - Suma z nauką ogólną dla wszystkich.

14.30 - Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, potem Msza św., a po niej

nauka stanowa dla wszystkich ojców i mężczyzn.

(dalszy porządek Rekolekcji na naszej stronie internetowej)

1. Jutro w poniedziałek od godz. 13.30 Różańcem rozpoczną się uroczystości pogrzebowe śp. Marii Wójcik z Faściszowej.
  2. We wtorek na wszystkich Mszach św. składka będzie przeznaczona na funkcjonowanie Klasztoru Franciszkanów w Zakliczynie. Proszę o ofiarność na ten cel. W ten dzień przypada 5 rocznica wyboru Papieża Franciszka. Pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach.
  3. W piątek, o godz.16.00 Droga Krzyżowa, a następnie Msza św., zaś po niej spotkanie dla wszystkich ministrantów i lektorów.
  4. W następną niedzielę, piątą miesiąca Wielkiego Postu, Prymaria o godz. 7.30; Suma o godz. 11.00; i o godz.14.30 Gorzkie Żale, kazanie pasyjne i Msza św.
  5. Do sprzątania kościoła na następną niedzielę serdecznie proszę, P: Włudykę Mariolę i Dorotę Mędrek.

Msze św. od 11 do 18. 03. 2018 r.

Nie.   7.00  + Heleny, Józefa Sowy oraz z Rodziny Sowów i Cyganów

9.30   W int. bierzmowanych Rodziców, świadków i Szafarza

11.00   Podziękowanie Bogu za szczęśliwie przeżyty rok, z prośbą o bł. Boże w

pracach wiosennych , opiekę NMP i zdrowie dla członków Róży P. Jana