Spotkanie PZS - 29 czerwca 2018

pobraneW dniu 29 czerwca 2018 r. o godzinie 19:00 w budynku plebanii naszej parafii odbyÅ‚o siÄ™ drugie spotkanie Parafialnego ZespoÅ‚u Synodalnego. Spotkanie jak zwykle rozpoczęło siÄ™ wspólnÄ… modlitwÄ… i powitania uczestników spotkania przez Proboszcza ks. S. Wojtasa.

PierwszÄ… część spotkania stanowiÅ‚o zapoznanie siÄ™ z  materiaÅ‚ami dotyczÄ…cymi dialogu w rodzinach. RozmawiajÄ…c i wymieniajÄ…c doÅ›wiadczenia zebrani czÅ‚onkowie zespoÅ‚u udzielili odpowiedzi na pytania dotyczÄ…ce tego tematu (jak jest, jak być powinno i co zrobić, żeby tak byÅ‚o) oraz przygotowania do małżeÅ„stwa w diecezji tarnowskiej. Spotkanie trwaÅ‚o okoÅ‚o dwóch godzin i zakoÅ„czyÅ‚o cykl spotkaÅ„ przedwakacyjnych.

Podczas wakacji nie będzie spotkań Parafialnych Zespołów Synodalnych oraz Komisji Synodalnych, ale będą odbywały się Niedziele Synodalne.

Copyright © 2024 Parafia pw. Å›w MikoÅ‚aja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.