Harmonogram powoływania członków V Synodu Diecezji Tarnowskiej

Należy przeprowadzić wybory oraz przesłać z nich protokół i listę osobową z koniecznymi danymi wybranych przedstawicieli:

Do 5 marca 2018

1. Przedstawicieli duchowieństwa diecezji tarnowskiej (43 relatorów dekanalnych i 43 zastępców relatorów).
  2. Przedstawicieli wiernych świeckich z poszczególnych dekanatów (43 osoby wyłonione na drugim etapie wyborów do Rady Duszpasterskiej Diecezji Tarnowskiej).
  3. Przedstawicieli księży emerytów (3 osoby).
  4. Przedstawicieli księży pracowników naukowych i dydaktycznych, inkardynowanych do diecezji tarnowskiej Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie oraz Wydziału Teologicznego Sekcja w Tarnowie UPJPII w Krakowie (2 osoby).
  5. Przedstawicieli wspólnot życia konsekrowanego posiadających domy na terenie diecezji tarnowskiej (20 osób).
  6. Przedstawicieli kapituł kolegiackich z Nowego Sącza, Bochni, Wojnicza i Mielca (1 osoba z każdej kapituły).

Do 17 marca 2018

1. Parafialnych Zespołów Synodalnych.

Wskazane informacje należy przesłać drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Sekretariat Komisji Przygotowawczej

V Synodu Diecezji Tarnowskiej

Copyright © 2024 Parafia pw. Å›w MikoÅ‚aja Biskupa w Brzozowej. Wszelkie prawa zastrzeżone.